تاریخچه کانون

وحدت انجمن‌ها و تشکیل کانون

در سال 1393، در جهت ساماندهی و ایجاد وحدت رویه در تشکل‌های صنفی متخصصان ایمنی استان تهران، اعضای هیئت‌مدیره انجمن‌های ایمنی و بهداشت‌کار شهرستان‌های شهریار و شهر قدس ،ورامین، پیشوا و قرچک، ملارد، بهارستان و رباط‌کریم و شرق استان تهران تصمیم به تشکیل کانون گرفتند. در تاریخ یکم تیرماه هزار و سیصد و نود‌وسه پس از طی مراحل قانونی، مجمع عمومی کانون تشکیل جلسه داد و اساسنامه کانون با اتفاق آراء به تصویب رسید. همچنین در این جلسه اعضای اولین دوره هیئت‌مدیره کانون و بازرسان آن انتخاب شدند. امید است با عنایات الهی و کمک تمامی همکاران و مقامات در مراجع مرتبط با مسائل ایمنی و بهداشت‌کار ،کانون بتواند به اهداف خود رسیده و شاهد پویایی و شکوفایی ایمنی و بهداشت‌کار در کارگاه‌های صنعتی تولیدی و عمرانی استان باشیم.

انتخابات دور دوم کانون

دومین مجمع عمومی کانون انجمن‌های صنفی مسئولین ایمنی و بهداشت‌کار استان تهران با حضور نمایندگان اداره تشکلات ، اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان تهران و نمایندگان انجمن‌های صنفی مسئولین ایمنی و بهداشت‌کار استان تشکیل شد. در این مجمع انتخابات اعضای هیئت‌مدیره و بازرسین برگزار شد و درنهایت اعضای هیئت‌مدیره به مدت چهار سال و بازرسین به مدت سه سال به شرح ذیل انتخاب شدند.

اعضای هیئت‌مدیره

1) آقای محمد گنجی کیا (ریاست هیئت‌مدیره)
2) آقای امیرحسین رحمانی (نایب‌رئیس )
3) آقای عباس امامی (دبیر)
4) آقای شهرام قانعی (خزانه‌دار)
5) آقای خسرو متین (عضو اصلی هیئت‌مدیره)
6) آقای یعقوب رشیدی غرفه (عضو اصلی هیئت‌مدیره)
7) آقای محسن امینی سراب (عضو اصلی هیئت‌مدیره)
8) آقای آرش عرب پور(عضو علی‌البدل هیئت‌مدیره)

بازرسین

1) خانم ناهید نیازی (بازرس اصلی)
2) آقای مهدی توحیدی مقدم (بازرس اصلی)

امید است در این دوره به همت اعضای هیئت‌مدیره جدید، توفیق روزافزون برای تمامی کارشناسان و مسئولین محترم ایمنی و بهداشت حرفه‌ای حاصل شده و در بهبود وضعیت شغلی و جایگاه اجتماعی آن عزیزان پیشرفت‌های قابل توجهی بدست آید.

کلیه حقوق سایت برای کانون انجمن های صنفی مسئولین ایمنی و بهداشت کار استان تهران محفوظ می‌باشد. طراحی سایت و پشتیبانی: گروه یسنانت