ریزش ساختمان ۴ طبقه در خیابان زرتشت

ریزش ساختمان ۴ طبقه در خیابان زرتشتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش بخش‌هایی از یک ساختمان 4 طبقه مسکونی در خیابان زرتشت خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره گفت: عصر روز 
۱۰ شهریور, ۱۳۹۳ یک مورد حادثه ریزش آوار به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن آتش نشانان چند ایستگاه به همراه عوامل گروه نجات و تجهیزات مخصوص به محل حادثه واقع در یکی از کوچه‌های فرعی خیابان زرتشت اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل افزود: پس از حضور آتش نشانان مشاهده شد که بخش‌هایی از یک ساختمان ۴ طبقه قدیم‌ساز در مجاورت یک ساختمان در حال ساخت که در مرحله اسکلت بندی بود ریزش کرده است.

ملکی با بیان اینکه هم اکنون عملیات آتش نشانان برای یافتن محبوس شدگان احتمالی این حادثه ادامه دارد، گفت:‌ تا به این لحظه دو نفر از ساکنان این ساختمان مسکونی به سلامت از طبقات خارج شده و به محل امن انتقال داده شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به تکمیل کامل این ساختمان از سوی عوامل آتش نشانی گفت: هم اکنون عملیات جست‌وجو در زیر آوار و داخل ساختمان به منظور یافتن حادثه دیدگان احتمالی ادامه دارد اما تا به این لحظه این حادثه مورد مصدوم وفوتی نداشته است.

ملکی با بیان اینکه ساختمان مجاور گودبرداری نشده بود، گفت: علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی و سازمان نظام مهندسی بررسی خواهد شد.

توسط : admin | تاریخ : 1393/06/15 | نظرات