توافق‌نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران استان تهران نهایی شد

رییس کانون انجمن‌های صنفی مسوولان ایمنی و بهداشت کار استان تهران از نهایی شدن توافق‌نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران استان تهران خبر داد و گفت: در صورت فراهم شدن بسترهای لازم، توافق‌نامه از ابتدای شهریورماه به اجرا درخواهد آمد.

محمد گنجی‌کیا به خبرنگار ایسنا، گفت: در جلسه روز شنبه 11 مرداد ماه که با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل بازرسی استان تهران برگزار شد موضوع توافق‌نامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران استان تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در همان جلسه توافق نهایی حاصل شد.


وی افزود: با امضای این توافق‌نامه بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و کانون انجمن‌های صنفی مسوولان ایمنی و بهداشت کار استان تهران، به مدت دو سال تشکیل پرونده صلاحیت ایمنی پیمانکاران به عهده کانون گذاشته شده است.

گنجی کیا درباره شرط تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران استان تهران اظهار کرد: کلیه پیمانکارانی که از معاونت راهبردی ریاست جمهوری صلاحیت پیمانکاری گرفته باشند به شرط داشتن مدارک قانونی، صلاحیت ایمنی پیمانکاری هم می گیرند.

رییس کانون انجمن‌های صنفی مسوولان ایمنی و بهداشت کار استان تهران با اشاره به ایجاد بسترهای لازم برای اجرای توافق نامه مذکور، گفت:توافق‌نامه برای اجرایی شدن نیازمند به کارگیری و آماده شدن یکسری بسترها است که در صورت فراهم کردن آن، امیدواریم در اوایل شهریورماه امسال تشکیل پرونده‌های تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران در استان تهران را رقم بزنیم.

وی گفت: این توافق‌نامه در گام اول در سطح استان تهران و سپس در شهرستانهای تهران به اجرا در خواهد آمد.

منبع خبر ایسنا

توسط : admin | تاریخ : 1393/08/06 | نظرات