در گذشت دکتر حسن کاکویی

دکتر حسن کاکوییبه گزارش روابط عمومي دانشكده بهدشت، با اظهار تاثر و تالم به اطلاع اساتيد، دانشجويان و همكاران ارجمند مي رساند دكترحسين كاكويي، استاد پيشكسوت گروه بهداشت حرفه اي دانشكده بهداشت دارفاني را وداع گفت و به ديار باقي شتافت و موجي از اندوه و تاثر در دل جامعه دانشگاهي به ويژه دانشگاه علوم پزشكي تهران و دانشكده بهداشت ايجاد كرد.
دكتر جعفريان رييس دانشگاه، در پيامي درگذشت استاد فرهيخته دكتر حسين كاكويي را به جامعه دانشگاهي، خانواده و همكاران ايشان تسليت گفت و از خداوند منان خواستار علو درجات براي آن عزيز از دست رفته شد.

مراسم تشيع پيكر دكتر كاكويي استاد پيشكسوت دانشگاه صبح روز چهارشنبه 15 مرداد 93 با حضور دكتر جعفريان رئيس دانشگاه، دكتر اكبري ساري رئيس دانشكده بهداشت، اعضاي هيات علمي، اساتيد، مسئولين، كاركنان و دانشجويان دانشگاه و خانواده آن مرحوم در دانشكده بهداشت برگزار شد.
دكتر اكبري ساري رئيس دانشكده بهداشت، با اشاره به ويژگي هاي علمي و اخلاقي دكتر كاكويي گفت: دكتر كاكويي انسان با اخلاق و بزرگي بود در مدتي كه با وي همكار بودم هميشه مهربان، منظم و پرتلاش بود.
دكتر اكبري افزود: دكتر كاكويي دانشجويان بسياري را تربيت كرد كه در تمامي نقاط كشور مشغول فعاليت هستند كه اميدوارم با پشتكار خود بتوانند اندكي جاي خالي استاد را پر كنند.
وي با بيان اينكه" دكتر كاكويي با تعهد نسبت به مسئوليت هاي اجرايي خود، كمك فراواني به ارتقاي دانشكده بهداشت كرد" و گفت: دكتر كاكويي مشاور عالي رئيس، عضو شوراي دانشكده بهداشت و دبير ارتباط با صنعت دانشكده بود و با وجود بيماري حضور پررنگي در دانشكده داشت ولي همچنان در تمامي امور راهنماي ما و هميشه به فكر پيشرفت دانشكده بود و درگذشت ايشان ضايعه اي براي دانشكده و جامعه بهداشت حرفه اي كشور بود.
دكتر اكبري ساري در پايان، گذشت و مهرباني را از خصوصيات بارز اخلاقي دكتر كاكويي عنوان كرد و از خداوند متعال براي ايشان طلب آمرزش و مغفرت و براي خانواده‌ي ايشان طلب صبر كرد.
توضيح اينكه، دكتر كاكويي بر اثر بيماري مزمن خوني در گذشت و پيكر وي در بهت و ناباوري با مشايعت اساتيد، همكاران، دانشجويان و خانواده آن مرحوم در قطعه نام آوران بهشت زهرا آرام گرفت.
همچنين به مناسبت درگذشت اين استاد فرهيخته، مراسم يادبودي روز يكشنبه 19 مردادماه از ساعت 11 تا 13 در سالن آمفي‌تئاتر دانشكده بهداشت برگزار مي‌شود.


توسط : admin | تاریخ : 1393/05/21 | نظرات